hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.06.03. 03:36



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 224 felhasználó van jelen :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 223 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Majestic-12 [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39275 hozzászólás ]  Oldal Előző 13924 3925 3926 3927 3928 Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2024.05.15. 15:22 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4271
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 514 alkalommal
Sourcemod resz soha se ment. 1/2 ember ha foglalkozik itt vele.
Szerintem egyetlen magyar cs2 szero tulajdonos sincs itt.

Attol fuggetlenul cs2be meg nincs sourcemod csak C# ami mar hasznalhato ami szerintem jobb.
Valszeg gta se menne jobban.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2024.05.16. 19:43 
Offline
Developer
Avatar

Csatlakozott: 2011.06.01. 21:11
Hozzászólások: 7965
Megköszönt másnak: 295 alkalommal
Megköszönték neki: 537 alkalommal
norbee.16 írta:
Ment eb@ elég szépen sok szerverrel. 2008ban kezdtem el eb@-t akkor 4 szerverrel ment, zm1, zm2, easy deathrun és jail akkoriban alap volt a szerver(akkor meg annyira nem ment ez az egyediség) és elég szépen mentek aztán az akkori tulaj "sp@nyol", de ő kezdett inaktív lenni és kezdtek szép sorban leállni a szerverek, de kiki(ha jól emlékszem 2010ben) megcsinálta easy dr-t és ment 2012ig. Tele volt egésznap, aztán 2012ben írt rá ilyen játék módokat és le csapant játékos szám és azt mondta nincs jövője cs1.6-nak. Én előtte kerültem vagy 3 hónappal eb@hoz zm szerveremmel.Detector meg kapta vezetést, de állítás szerint a eb@ halott volt így az ment hyperkockához. Ezután 2013 vagy 2014ben vissza jött eb@hoz iron és elkezdtünk szeverekkel bővülni. Egy Hard Dr ami nagyon szépen tele volt. Később lettek újabb és újabb szerverek amik szépet mentek. Only D2, surf sky2, jailbreak, globál unison és mellé a teljesen egyedi cod mód ami topos volt nagyon sokáig. Volt még knfie az ment ment egy darabig de arra nem volt már akkor annyira igény és basebuldier akkoriban jött be mikor már inkább csak külföldi szerok mentek nagyon, de az is csak egy ilyen semmilyen próbálkozás volt ironnal meg keseynél, nem volt bele feketeve sok energia és az hamar le is állt. Azóta pedig pár szerver megy még mindig eb@-tól. Hard Deathrun-t 3 hete nyitottuk újra és járnak rá, zombi meg beindult. De van még jó pár szerver amit nem írtam bele ebbe a kis regényben 2009-2011 közöttről.

Rwt pedig jó volt, johan jól össze rakta, volt hozzá értés és ötlet gazdagon. Az pedig, hogy melyik milyen volt ez embertől függő, kinek mi tetszik inkább vagy hogy, úgy én eszem a majonézt, te nem és csak a mustárt és így nem eszed(szóval nem jársz fel arra a szerverre).

U.i: eszembe jutott, hogy anno "sp@nyol"nak volt basebuldier szerveren viszont akkor még mindenki az alap módot használta és nem volt szét scriptelve.

Szóval ment nagyon is eb@ csak voltak mély pontok, mivel nem tudta mindenki a játéknak áldozni az idejét, hogy foglalkozzon vele. Munka/egyetem mellett, és ez által voltak problémák amik nem lettek meg oldva és megunták a játékosok is.De ezeket leszámítva szerintem az 2014-től 2018-ig szépen mentek azok a szerverek amibe picit több idő lett fektetve egyszer. De még mindig megy eb@ és szerintem még egy jó darabig fog is, aztán lesznek-e játékosok ez már más kérdés, de most dren és zmen is régi játékosok nyomják nagyrészt, mert már magán élet kicsit jobban engedi meg megunták azt a játékot amivel játszottak, után kérdeztem direkt mert érdekelt mi történt mindenkivel is.


Hamár úgyse posztoltam semmit egy éve.

Mondjuk én az évekkel már kurvára nem vagyok tisztában, de spanyol után nekem volt vagy 6-7 szerverem. Zombik mentek basic, meg kicsit moddolt, deathrun is volt. Majd egy idő után irtam rá egy egyedi módót, ami egy ideig beesett, de aztán pörgött az is nagyon. De utána már kezdett látszódni hogy egyre kevesebb a játékos minden szerveren. Jó szerverek voltak, jó modok lettek készitve, az alapoktól, majd a bonyolultakig minden volt.

Spanyollal egy ideig tartottam a kapcsolatot, de hogy őszinte legyek már a nevére sem emlékszem neki se, de DJ volt egy dizsibe, lehet azóta már a rádió1en van, ki tudja.

Nem hiszem bárminek lenne jövője, már másról szólnak a játékok mint régen, most már előtérbe van mindenhol a dlc, a skinek, a faszom tudja mik, mindegy csak költsed a pénzt a gecibe. Az userek se akarnak egyedi dolgokat csinálni, van egy fortnite aztán azzal eljátszanak az emberek, én meg már felsem fogom mi történik abban a játékban. :lol: :lol:

Mondjuk ha egy új Half Life megjelenne, azt még megnézném én is, mert azoknak a játékoknak volt egy nagyon jó feelingje.

_________________
http://www.easyrankup.eu

Ők köszönték meg kiki nek ezt a hozzászólást (összesen 2): The Peace (2024.05.17. 16:08) • norbee.16 (2024.05.18. 08:29)
  Népszerűség: 4.55%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2024.05.18. 08:41 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4292
Megköszönt másnak: 219 alkalommal
Megköszönték neki: 287 alkalommal
Például ez nem is volt a fejembe pedig azért jó a memóriám, ezért is vannak meg évek :D

De magába foglalva sokáig jó volt a közzösség, mint eb@ tagok és mint játékosok terén. Ez az eb@ egy mondhatni egy legenda már régebbiek közt, mert nagyon sok multi játékban játszottam 1-2 éve és jó párszor kérdezték eb@? Mondom igen és írták sokat játszottak, megy még és akkor ment meglepődés. Ami érdekes volt jó pár külfödivel is volt így :D Gambling oldalon is volt ilyen, mert ugye benne van nevembe eb@ oldal neve aztán elég meglepő volt. Most hard deathrunnál is külföldi srác rám írt és kérdezte, hogy ez az ami régen ment? Szóval durva, bár nem nagy dolog, de azért mondhatni jól eső dolog, hogy sok ember emlékszik még a szerverekre meg régebbiekből a régi tagokra is.

Én nem sokat beszéltem sp@nolylal, valamikor 2014-2015-ben írt rám full random facebookon, hogy újra csinálná zm1-et. Pár szót beszéltünk még utána, de aztán annyiba is maradt a dolog. (Valamilyen Szabolcs ha így beugrik kiki :D)

Maga mennek multis játékok ahová lehet csinálni szervert csak nem magyaroknál, ugye kevesebb az magyar lakos és mindenki már olyan játékkal játszik amihez maga a játék feljesztő cégek adják a szervert vagy épp csak egy coop, single, esetleg még pár játék pár száz játékossal. Gta5 multiba a roleplay, mtaba is a roleplay ilyen 1000+ játékossal, 1.6ban még 100+ játékossal, de szerintem ez is váltózó naponta. CS2-ben pedig nem tudom, hogy külföldi szeron szoktak játszani vagy csak annyi ember játszik szervereken akik a magyar szervereken és az MM megy, jó kérdés. Van még sok sok játék amihez van szerver lehetőség, de ott ahogy láttam ilyen nagyon változó magyar játékosok száma, vagy végig valami külföldi szerverre befészkelték magukat.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2024.05.19. 14:45 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4271
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 514 alkalommal
Minden szutyok game online es matchmaking van benne. Mar nem is osztanak szerverfajlokat igy esely sincs moddolni ha csak kozosseg nem keszit hozza szervert mint peldaul GTA V.
Top csgo szerverek mar ataltal cs2 re indulaskor bar magyaroknal kihalt cs2 is.
Valszeg lenne igeny magyarba is ha valaki keszitene valami ujdonsagot de se css-be se csgoba nemvolt ujdonsag valszeg cs2be se lessz csak a szokasos modok amik eddig is voltak.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2024.05.19. 23:07 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2014.09.08. 22:21
Hozzászólások: 3014
Megköszönt másnak: 96 alkalommal
Megköszönték neki: 555 alkalommal
The Peace írta:
ZiT3K írta:
Sziasztok [ annyi év óta.. fuhh.. :) ] egy nem várt baleset miatt lett időm és mivel a CS2 miatt sokan visszatértek 1.6 -ra, szvl úgy döntöttünk, hogy befejezzük az anno évekkel ezelőtt elkezdett fejlesztésű 1.6 szervereket és pár hét múlva start.
Az anno M A G Y A R szerverek és Prokillers szerverek hangulatát és minőségét szeretnénk visszahozni.
Nem, nem copy paste szerverek lesznek kicsit sem. :)

A Pro killers-en volt bármi plugin is? :D én nem emlékszem rá, csak az Anticheat System-re.

Azért kellett alá más is, de igen, az egyszerű de nagyszerű hozzáállás volt a lényeg. Sosem szerettem az agyon moddolt szervereket. Ezen felül a közösség is olyan volt, hogy leharapták a fejem, ha valami hülyeség lett berakva egy-egy ünnepnapra funolni. :lol:


DeteCT0R írta:
Minden szutyok game online es matchmaking van benne. Mar nem is osztanak szerverfajlokat igy esely sincs moddolni ha csak kozosseg nem keszit hozza szervert mint peldaul GTA V.
Top csgo szerverek mar ataltal cs2 re indulaskor bar magyaroknal kihalt cs2 is.
Valszeg lenne igeny magyarba is ha valaki keszitene valami ujdonsagot de se css-be se csgoba nemvolt ujdonsag valszeg cs2be se lessz csak a szokasos modok amik eddig is voltak.

Az a baj, hogy egy értelmes gamemodot nem lehet kitalálni CSGO/CS2-re, ami tényleg külön vonzaná az embereket a játékba. Egyszerűen nem az a játék lényege. Minden adott, lehet komolyan venni és lehet funolni is, ezért az emberek nem is kezdenek el public szervereket keresni.

_________________
GitHub - mforce


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2024.05.20. 18:31 
Offline
Developer
Avatar

Csatlakozott: 2011.06.01. 21:11
Hozzászólások: 7965
Megköszönt másnak: 295 alkalommal
Megköszönték neki: 537 alkalommal
norbee.16 írta:
Például ez nem is volt a fejembe pedig azért jó a memóriám, ezért is vannak meg évek :D

De magába foglalva sokáig jó volt a közzösség, mint eb@ tagok és mint játékosok terén. Ez az eb@ egy mondhatni egy legenda már régebbiek közt, mert nagyon sok multi játékban játszottam 1-2 éve és jó párszor kérdezték eb@? Mondom igen és írták sokat játszottak, megy még és akkor ment meglepődés. Ami érdekes volt jó pár külfödivel is volt így :D Gambling oldalon is volt ilyen, mert ugye benne van nevembe eb@ oldal neve aztán elég meglepő volt. Most hard deathrunnál is külföldi srác rám írt és kérdezte, hogy ez az ami régen ment? Szóval durva, bár nem nagy dolog, de azért mondhatni jól eső dolog, hogy sok ember emlékszik még a szerverekre meg régebbiekből a régi tagokra is.

Én nem sokat beszéltem sp@nolylal, valamikor 2014-2015-ben írt rám full random facebookon, hogy újra csinálná zm1-et. Pár szót beszéltünk még utána, de aztán annyiba is maradt a dolog. (Valamilyen Szabolcs ha így beugrik kiki :D)

Maga mennek multis játékok ahová lehet csinálni szervert csak nem magyaroknál, ugye kevesebb az magyar lakos és mindenki már olyan játékkal játszik amihez maga a játék feljesztő cégek adják a szervert vagy épp csak egy coop, single, esetleg még pár játék pár száz játékossal. Gta5 multiba a roleplay, mtaba is a roleplay ilyen 1000+ játékossal, 1.6ban még 100+ játékossal, de szerintem ez is váltózó naponta. CS2-ben pedig nem tudom, hogy külföldi szeron szoktak játszani vagy csak annyi ember játszik szervereken akik a magyar szervereken és az MM megy, jó kérdés. Van még sok sok játék amihez van szerver lehetőség, de ott ahogy láttam ilyen nagyon változó magyar játékosok száma, vagy végig valami külföldi szerverre befészkelték magukat.


Ja megtaláltam egy régi emailjeim között, de amúgy becsúsztunk szerintem a dátumokkal, mert én 2011-12be vettem át tőle kb a dolgokat nagy nehezen. Valszeg már nem él az az emailje. Amúgy most néztem, jelentkeztem több hostinghoz is konfigosnak, de sehova se vettek fel. Pedig már moderátor voltam a hlmod elődjén az amxx.try.hu-n. (Az igazi régiek emlékeznek még rá). Mondjuk igy visszatekintve, talán sikerült túllőnőm igy is a célon. :D

_________________
http://www.easyrankup.eu


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2024.05.20. 19:32 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4271
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 514 alkalommal
Dikk jo reg volt minden.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2024.05.21. 00:08 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4292
Megköszönt másnak: 219 alkalommal
Megköszönték neki: 287 alkalommal
kiki írta:
norbee.16 írta:
Például ez nem is volt a fejembe pedig azért jó a memóriám, ezért is vannak meg évek :D

De magába foglalva sokáig jó volt a közzösség, mint eb@ tagok és mint játékosok terén. Ez az eb@ egy mondhatni egy legenda már régebbiek közt, mert nagyon sok multi játékban játszottam 1-2 éve és jó párszor kérdezték eb@? Mondom igen és írták sokat játszottak, megy még és akkor ment meglepődés. Ami érdekes volt jó pár külfödivel is volt így :D Gambling oldalon is volt ilyen, mert ugye benne van nevembe eb@ oldal neve aztán elég meglepő volt. Most hard deathrunnál is külföldi srác rám írt és kérdezte, hogy ez az ami régen ment? Szóval durva, bár nem nagy dolog, de azért mondhatni jól eső dolog, hogy sok ember emlékszik még a szerverekre meg régebbiekből a régi tagokra is.

Én nem sokat beszéltem sp@nolylal, valamikor 2014-2015-ben írt rám full random facebookon, hogy újra csinálná zm1-et. Pár szót beszéltünk még utána, de aztán annyiba is maradt a dolog. (Valamilyen Szabolcs ha így beugrik kiki :D)

Maga mennek multis játékok ahová lehet csinálni szervert csak nem magyaroknál, ugye kevesebb az magyar lakos és mindenki már olyan játékkal játszik amihez maga a játék feljesztő cégek adják a szervert vagy épp csak egy coop, single, esetleg még pár játék pár száz játékossal. Gta5 multiba a roleplay, mtaba is a roleplay ilyen 1000+ játékossal, 1.6ban még 100+ játékossal, de szerintem ez is váltózó naponta. CS2-ben pedig nem tudom, hogy külföldi szeron szoktak játszani vagy csak annyi ember játszik szervereken akik a magyar szervereken és az MM megy, jó kérdés. Van még sok sok játék amihez van szerver lehetőség, de ott ahogy láttam ilyen nagyon változó magyar játékosok száma, vagy végig valami külföldi szerverre befészkelték magukat.


Ja megtaláltam egy régi emailjeim között, de amúgy becsúsztunk szerintem a dátumokkal, mert én 2011-12be vettem át tőle kb a dolgokat nagy nehezen. Valszeg már nem él az az emailje. Amúgy most néztem, jelentkeztem több hostinghoz is konfigosnak, de sehova se vettek fel. Pedig már moderátor voltam a hlmod elődjén az amxx.try.hu-n. (Az igazi régiek emlékeznek még rá). Mondjuk igy visszatekintve, talán sikerült túllőnőm igy is a célon. :D

Hát 2012 tavaszán léptél le teljesen eb@tól és szerintem már előtte akkor lehet 2011-ben vetted át.

Közben kaptam egy régi videót eb@ zm1-ről, ytn nem lehetet megtalálni gondoltam kidobom ilyen nosztalgiára. Rendes jó volt látni a videót róla :D Persze találtam sp@nyol régi zm2ről is vagy az már lehet a tiéd volt. Szerintem majd azokat is feltöltöm, legyen meg egy emléknek. Volt ilyen is az életben.

https://www.youtube.com/watch?v=GFL5iYgU4y0

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2024.05.21. 00:15 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4292
Megköszönt másnak: 219 alkalommal
Megköszönték neki: 287 alkalommal
DeteCT0R írta:
Sourcemod resz soha se ment. 1/2 ember ha foglalkozik itt vele.
Szerintem egyetlen magyar cs2 szero tulajdonos sincs itt.

Attol fuggetlenul cs2be meg nincs sourcemod csak C# ami mar hasznalhato ami szerintem jobb.
Valszeg gta se menne jobban.

Igazából maga azon is el lehet gondolkozni van-e annyira igénye gamera? Egyáltalán van annyi gamer mostanság mint anno volt? Szóval a mostanis fiatalság egyáltalán beül gép elé játszani valamit vagy csak telefon meg a franc tudja mit ténykednek.

Itt oldalon bele kezdeni valami újba lehetne bár nem biztos volna rá igény és mégis mi lenne az. A régiekből is mindneki szinte már le tette a lantot.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2024.05.21. 00:19 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4292
Megköszönt másnak: 219 alkalommal
Megköszönték neki: 287 alkalommal
mforce írta:
DeteCT0R írta:
Minden szutyok game online es matchmaking van benne. Mar nem is osztanak szerverfajlokat igy esely sincs moddolni ha csak kozosseg nem keszit hozza szervert mint peldaul GTA V.
Top csgo szerverek mar ataltal cs2 re indulaskor bar magyaroknal kihalt cs2 is.
Valszeg lenne igeny magyarba is ha valaki keszitene valami ujdonsagot de se css-be se csgoba nemvolt ujdonsag valszeg cs2be se lessz csak a szokasos modok amik eddig is voltak.

Az a baj, hogy egy értelmes gamemodot nem lehet kitalálni CSGO/CS2-re, ami tényleg külön vonzaná az embereket a játékba. Egyszerűen nem az a játék lényege. Minden adott, lehet komolyan venni és lehet funolni is, ezért az emberek nem is kezdenek el public szervereket keresni.


Igazából ahogy láttam most van valami új game mód cs2ben "sandstone". Nem tudom mi a lényege a módnak, nem is próbáltam még ki, de ahogy láttam azok a szerverek pörögnek.
Viszont lehetne ott is újítani mert van sok sok játékos aki nem mm miatt játszik cs2-vel csak most a közösségi szerverek rész annyira be van butitva, hogy eszméletlen. Szerintem sokan nincsenek tisztában csatlakozással szem. Menüben van egy böngésző jel és rá nyomsz letálcáz és steam szerver menüt nyitja meg. Konzolból lehet connect parancsal csatlakozni és ha nem alap pályán van a szerver akkor elkell fogadni pl, steam workshopból letöltse-e mapot vagy sem, ha elutasítod akkor egyértelműen nem tudsz felcsatlakozni. Gondolom maga valvenak ez lehet jobban megéri vagy a fene tudja, hogy steam workshop mindnekinek a gyorsletöltő oldala és nem szerveren kell tárolni plusz fájlokat. Workshop is tele van már mindenféle szeméttel mert, ha hangot, modell és egyébb bármi féle pluszt akarsz letölteni akkor workshopba kell feltölteni és onnan tudják a játékosok leszedni. Nem pedig mint jó öreg megoldás, hogy szerverre felteszed és saját fastdl-el letölteted a kliensnek.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39275 hozzászólás ]  Oldal Előző 13924 3925 3926 3927 3928 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 50 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole